Partneři

Zakládající partneři

Významní partneři

Partner


 


Evropští partneři

Šance pro budovy je partnerem významných evropských asociací


National Partner of the Secretariat

National Supporting Partner

National Data Provider


Adaptace budov na změnu klimatu
Podpořeno grantemPartner projektu

Šance pro budovy pořádá v Bulharsku regionální konferenci o úsporných budovách

Šance pro budovy spolupořádá v Bulharsku regionální konferenci o úsporných budovách s názvem C4E Forum. Zúčastní se zástupci firem i státní správy států střední a východní Evropy.

Třídenní akce se bude konat 22. - 25. června 2016 na pobřeží u bulharského města Balchik. Spíše než o běžnou konferenci půjde o mezinárodní setkání zástupců firem, novinářů a státní správy střední a východní Evropy. Aliance Šance pro budovy celé setkání iniciovala a spolu s ostatními partnery jí pořádá. 

Ke konferenci je spuštěna i zvláštní internetová stránka http://www.c4eforum.net/ . Program je v přípravě, nicméně budou se probírat například témata jako financování energeticky úsporných renovací, adaptace budov na změnu klimatu, strategie renovací napříč regionem a možné benefity ze vzájemné spolupráce a další. Mezi potrvrzenými řečníky je například Maroš Šefčovič nebo Paul Hodson (šéf sekce energetické efektivity na DG Energy), pozvaná je také bulharská ministryně pro místní rozvoj, hlavní ekonom Mezinárodní energetické agentury atd. 

Pro členské asociace je sleva 50 euro na registraci, místo 400 euro tedy 350. Tato akce platí jen do konce března. 

 


Další články na toto téma

Studie

Akce

Kdo jsme

Pro média

Kontakt