Partneři

Zakládající partneři

Významní partneři

Partner


 


Evropští partneři

Šance pro budovy je partnerem významných evropských asociací


National Partner of the Secretariat

National Supporting Partner

National Data Provider


Adaptace budov na změnu klimatu
Podpořeno grantemPartner projektu

Konference E15: Leeding Minds Forum: Budoucnost energetiky v ČR III. – setkání I. ASEK nebo NASEK? „Přijde nová vláda s vlastní Státní energetickou koncepcí?“

Zpravodajský deník E15 pořádá v úterý 18. března diskuzní fórum, jehož hlavním tématem bude Státní energetická koncepce. Šance pro budovy je partnerem akce, ředitel aliance jedním z řečníků.

Fórum má představit priority a plány ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka. V této souvislosti se bude otevřeně diskutovat o očekáváních a potřebách nejen energetických firem v kontextu současného vývoje na českém a evropském trhu s energií.

Díky přítomnosti Jana Mládka bude možné hovořit o připravované legislativě nebo o postoji České republiky k další podpoře obnovitelných zdrojů energie.

Diskuze se uskuteční dne 18. března 2014 v hotelu Ambassador – Zlatá Husa. Těšit se můžete nejen na příspěvek pana ministra Jana Mládka, ale také na vystoupení Pavla Cyraniho, člena představenstva ČEZ, Mirka Topolánka, předsedy Teplárenského sdružení ČR, Miloslava Zaura, jednatele společnosti RWE GasNet, Vladimíra Tošovského, předsedy představenstva a generálního ředitele CEPS, Jiřího Šimka, místopředsedy představenstva E.ON Energie, nebo Petra Holuba, ředitele aliance Šance pro budovy. Více informací naleznete zde.

Registrovat se můžete na http://www.zaregistrujtese.cz/lmf10/.  Počet účastníků je omezen. Registrace je možná do 14. 3. 2014.

 


Další články na toto téma

Studie

Akce

Kdo jsme

Pro média

Kontakt